O společnosti Renè D'Essay

Společnost Renè D'Essay s.r.l.  je výhradně italská kosmetická společnost s tradicí výroby kosmetických přípravků pro profesionály od roku 1994. Výrobní program nabízí nejnovější vědecké poznatky do služeb krásy a zdraví pleti.

Společnost vyrábí dermokosmetické a kosmeceutické přípravky k péči o pleť obličeje a těla. Díky vědeckému týmu a vlastním špičkově vybaveným laboratořím vyvíjí originální receptury v souladu s nejnovějšími estetickými trendy. Vědečtí odborníci sestavují protokoly ošetření pro velmi účinné anti-ageing kúry. Současný vývoj je zaměřen na biotechnologické programy v regenerační kosmetice.

Společnost vyrábí přípravky pěstící kosmetiky pro renomované kosmetické značky na celém světě.

 

Renè D'Essay používá kosmetické suroviny té nejvyšší kvality. Veškeré aktivní látky jsou zpracovávány těmi nejmodernějšími biotechnologiemi tak, aby byla zaručena jejich špičková kvalita a optimální účinek. Každý přípravek je účinný již od prvního použití. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, škodlivé konzervační látky, minerální oleje, parfemaci ani syntetická barviva. Aktivní látky rostlinného původu nejsou získávány z geneticky modifikovaných zdrojů.

Veškeré kosmetické produkty jsou šetrné k životnímu prostředí.

Společnost René D´essay srl vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU.

 

 

 

 

^