O společnosti Renè D'Essay

www.renedessay.it

Společnost René D´Essay získala v letošním roce prestižní ocenění za svůj inovativní přístup ve vývoji kosmetických produktů v Evropě za rok 2018 od anglické organizace Global Health & Pharma.

Tato organizace hodnotí využití aktuálních nejmodernějších vědeckých přístupů v produktových řadách, inovaci a dynamiku jejího využití s ohledem na lidské zdraví a šetrnost vůči životnímu prostředí. Globální platforma GHP je symbiózou vědy a vývoje produktů. Díky sdílenému komunitnímu společenství je René D´Essay na vrcholové úrovni své práce s využitím současných poznatků vědy, jejich uvedením do praxe a rychlostí inovace ve svých kosmetických produktech.

 Renè D'Essay používá kosmetické suroviny té nejvyšší kvality. Veškeré aktivní látky jsou zpracovávány těmi nejmodernějšími biotechnologiemi tak, aby byla zaručena jejich špičková kvalita a optimální účinek. Každý přípravek je účinný již od prvního použití. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, škodlivé konzervační látky, minerální oleje, parfemaci ani syntetická barviva. Aktivní látky rostlinného původu nejsou získávány z geneticky modifikovaných zdrojů.

Veškeré kosmetické produkty jsou šetrné k životnímu prostředí.

Společnost René D´essay srl vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU.

 

 

 

 

 

 

 

 

^