O společnosti Renè D'Essay

www.renedessay.it

Společnost Renè D´Essay získala prestižní ocenění za vývoj kosmetických produktů jako Nejinovativnější kosmetická firma v Evropě v roce 2018 od anglické organizace Global Health & Pharma. V roce 2019 se stala držitelem ocenění od organizace Global Health & Pharma jako Nejlepší kosmetická společnost pro vývoj kosmetických přípravků v Evropě v roce 2019. Za rok 2020 získalo ocenění od organizace Global Health § Pharma MedTech Awards 2020 ošetření hyaluronic plumping jako Nejinovativnější kosmetické ošetření v Evropě.

Tato organizace hodnotí využití aktuálních nejmodernějších vědeckých přístupů v produktových řadách, inovaci a dynamiku jejího využití s ohledem na lidské zdraví a šetrnost vůči životnímu prostředí. Globální platforma GHP je symbiózou vědy a vývoje produktů. Díky sdílenému komunitnímu společenství je Renè D´Essay na vrcholové úrovni své práce s využitím současných poznatků vědy, jejich uvedením do praxe a rychlostí inovace ve svých kosmetických produktech.

 Renè D'Essay používá kosmetické suroviny té nejvyšší kvality. Veškeré aktivní látky jsou zpracovávány těmi nejmodernějšími biotechnologiemi tak, aby byla zaručena jejich špičková kvalita a optimální účinek. Každý přípravek je účinný již od prvního použití. Produkty nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, škodlivé konzervační látky, minerální oleje, parfemaci ani syntetická barviva. Aktivní látky rostlinného původu nejsou získávány z geneticky modifikovaných zdrojů.

Veškeré kosmetické produkty jsou šetrné k životnímu prostředí.

Společnost Renè D´Essay srl vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU.

 

 

 

 

 

 

 

 

^